E3 2016: از بازی Resident Evil 7 Biohazard رسما پرده‌برداری شد

E3 2016: از بازی Resident Evil 7 Biohazard رسما پرده‌برداری شد
در کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه E3، کمپانی کپکام از قسمت جدید مجموعه Resident Evil که کاملا با واقعیت مجازی سازگار است، پرده‌برداری کرد. Resident Evil 7 در تاریخ 4 بهمن عرضه می‌شود اما کاربران پلی استیشن پلاس می‌توانند اکنون نسخه دموی آن را بازی کنند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کپکام با انتشار تریلری از بازی Resident Evil 7 Biohazard، از آن رونمایی و تاریخ عرضه آن برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی را 4 بهمن ماه امسال اعلام کرد. تریلر این بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

Loading the MediaPack player...


این تریلر با زنگ تلفنی آغاز می‌شود. سپس شخصیتی با چشمانی کم سو از روی زمین برخاسته و به تلفن پاسخ می‌دهد. شخصیتی دیگر از پشت تلفن به او می‌گوید که اگر از آن خانه قدیمی فرار نکند، او را خواهند کشت.در پایان تریلر، نام قسمت جدید مجموعه بازی معروف کمپانی کپکام را مشاهده می‌کنیم. پس از پایان نمایش تریلر، شان لیدن (Shawn Layden) از کمپانی سونی، اعلام کرد که این بازی کاملا با هدست‌های واقعیت مجازی تطابق دارد.

همچنین نسخه دموی این بازی نیز از امروز در اختیار کاربران پلی استیشن پلاس قرار گرفته است که البته از واقعیت مجازی پشتیبانی نمی‌کند.

دیگر خبر مهم راجع به Resident Evil 7 این است که کپکام، جوردن آمارو (Jordan Amaro) از طراحان بازی‌هایی چون Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و بازی کنسل شده‌ی Silent Hills را استخدام کرده است.

در تریلر منتشر شده نیز شباهت‌هایی میان Resident Evil 7 Biohazard و تریلر قابل بازی Silent Hills مشاهده می‌شود.
منبع: gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ آرش صالحی سه شنبه 25 خرداد 1395
به به! به نظر میاد رزیدنت اویل قراره دوباره ترسناک باشه! امیدوارم کپکام ناامیدمون نکنه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر