E3 2016: تاریخ عرضه بازی The Last Guardian بالاخره مشخص شد

E3 2016: تاریخ عرضه بازی The Last Guardian بالاخره مشخص شد
پس از چندین سال انتظار، ظاهرا امسال می‌توانیم بازی جدید استودیو Team Ico را تجربه کنیم. سونی در نمایشگاه E3 اعلام کرد که The Last Guardian در آبان امسال به بازار خواهد آمد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
سونی در نمایشگاه E3، ضمن نمایش تریلر جدیدی از بازی The Last Guardian، تاریخ عرضه این بازی را 6 آبان ماه اعلام کرد. تریلر این بازی را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

گیم‌پلی نمایش داده شده روی رابطه پسر جوان داستان و موجود همراه او، ترایکو (Trico) تمرکز داشت. همچنین مشخص شد که موجوداتی دیگری از نژاد ترایکو نیز در بازی وجود دارند.

Loading the MediaPack player...


در پایان این تریلر، ترایکو زوزه‌هایی پردرد می‌کشد و پسر جوان از او می‌پرسد که آیا بال‌هایش شکسته‌اند یا خیر. همانطور که از استودیوی Team Ico، سازنده بازی انتظار می‌رود، احتمالا The Last Guardian احساسات ما را به بازی خواهد گرفت.در نمایشگاه سال گذشته E3 بود که سونی اعلام کرد The last Guardian که در ابتدا در سال 2009، به عنوان بازی انحصاری پلی استیشن 3 معرفی شده بود، تنها برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

همچنین در نوامبر 2015، سونی اذعان کرد که دلیل اخبار کم پیرامون The Last Guardian، جلوگیری از افشای هر گونه جزئیاتی از داستان آن است.

منبع: gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ سامان نیکراد سه شنبه 25 خرداد 1395
من فکر کردم کلا این بازی کنسل شده! امیدوارم مثل Shadow of the Colossus دیدنی و به یاد موندنی از آب در بیاد که البته کارای Team Ico همیشه همینطوره

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر