E3 2016: سونی از God of War رونمایی کرد

E3 2016: سونی از God of War رونمایی کرد
پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره سونی از عنوان جدید God of War رونمایی کرد. این بازی همچنان داستان کریتوس را ادامه می‌دهد و بر خلاف شایعات، آغازی دوباره برای سری نخواهد بود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
سونی در نمایشگاه E3 با نمایش تریلری، از اولین بازی God of War برای پلی استیشن 4، با حضور کریتوس و پسر جوانش، رونمایی کرد.

Loading the MediaPack player...


در رویداد سونی، عنوان بازی God of War اعلام شد. با وجود اینکه این بازی، ریبوت نخواهد بود، اما به نظر می‌رسد که سونی از نام God of War 4 استفاده نخواهد کرد.تریلر بازی کریتوس را با ریشی بلند و به همراه پسرش، چارلی در حال شکار در جنگلی برفی نشان می‌دهد. سپس نبردی با یک تایتان نمایش داده شده که در آن چارلی، در استفاده از تیر و کمانش اشتباه کرده و تیری آتشین را به اشتباه به شانه کریتوس می‌زند.

جزئیات کوچک‌تر این گیم‌پلی خبر از وجود المان‌های نقش‌آفرینی در بازی مانند مهارت در استفاده از تیر و کمان و قابلیت‌هایی مانند «خشم اسپارتان» می‌دهد. همچنین در ویدیوی گیم‌پلی این بازی نشان داده می‌شود که گیمر قابلیت کنترل کریتوس و چارلی را در دست دارد. این ویدیو با نمایش پرواز اژدهایی بر فراز کریتوس و چارلی که خبر از نبردی بسیار سهمگین‌تر می‌دهد، به پایان رسید.

داستان بازی بر اساس افسانه‌های اسکاندیناوی خواهد بود. تاریخ عرضه بازی مشخص نیست.
منبع: gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ علی مجیدی سه شنبه 25 خرداد 1395
کراتوس برگشته! واسه من همیشه بهترین بازی تاریخ بوده. خیلی منتظر این خبر بودم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر