E3 2016: هرآنچه از بازی های Star Wars جدید الکترونیک آرتز می دانیم

E3 2016: هرآنچه از بازی های Star Wars جدید الکترونیک آرتز می دانیم
در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شرکت الکترونیک آرتز در نمایشگاه E3، این شرکت اعلام کرد که بازی‌های جدیدی در سری محبوب Star Wars تولید می‌کند. با ما همراه باشید تا هرآنچه که از این چند عنوان جدید می‌دانیم را بررسی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
برگزاری کنفرانس الکترونیک آرتز (EA) در نمایشگاه E3 سال 2016، باعث شد تا سرنخ‌های تازه‌ای از جدیدترین بازی‌های ویدئویی در مجموعه Star Wars به دست بیاوریم. درواقع الکترونیک آرتز با ارائه تیزرهای گوناگون، تایید کرد که 6 استودیو درحال کار روی بازی‌هایی بر اساس دنیای این سری هستند. اما این تیزرهای کوتاه – یا بهتر است بگوییم تصاویر اندک – چه اطلاعاتی از این بازی‌های جدید را در اختیار ما می‌گذارند؟ با ما همراه باشید تا سرنخ‌های موجود را بررسی کنیم.

Loading the MediaPack player...


ویسرال گیمز (Visceral Games) – پروژه نامشخص

استودیو: استودیوی بازی‌سازی ویسرال گیمز (Visceral Games)، استودیویی که پیش از این ساخت مجموعه Dead Space را در کارنامه خود دارد و چندی پیش بازی Battlefield: Hardline را نیز عرضه کرد، به سختی مشغول کار روی بازی بر اساس دنیای Star Wars است. به‌علاوه، نباید فراموش کرد که افراد خبره و حرفه‌ای زیادی از صنعت بازی‌های ویدئویی و همچنین صنعت فیلم‌سازی، روی این بازی کار کرده‌اند. در این بین نام‌هایی مثل Amy Hennig، از کارگردانان سابق سری آنچارتد، جید ریموند، کارگردان اجرای سابق در سری Assassin’s Creed و همچنین Todd Stashwick، نویسنده عنوان Monkeys 12 دیده می‌شود.

درباره بازی: درحال حاضر اطلاعات زیادی از بازی ویسرال گیمز در دست نداریم. تنها اطلاعات موجود، داستان‌سرایی جدید با کاراکترهایی تازه در این بازی است. در جریان برگزاری این رویداد، الکترونیک آرتز تصویری را از بازی نمایش داد. اگر به این تصویر بهتر دقت کنید، احتمالا متوجه می‌شوید که بازی احتمالا پیش از داستان The Force Awakens روایت می‌شود. انتظار می‌رود که این عنوان در سال 2018 روانه بازار شود.


Motive Studios – پروژه‌ای مرتبط با Star Wars: Battlefront

استودیو: مجموعه Motive Studios یک استودیوی کانادایی است که توسط جید ریموند تاسیس شد؛ فردی که همان‌طور که در آغاز گفتیم، به عنوان کارگردان اجرایی سری Assassin’s Creed فعالیت می‌کرد. بازی Star Wars که توسط این استودیو ساخته می‌شود، اولین پروژه آن‌ها خواهد بود.

درباره بازی: درطول برگزاری کنفرانس الکترونیک آرتز، جید ریموند اعلام کرد که Star Wars ساخته‌شده توسط Motive Studios، عنوان بعدی در سری بتلفرانت خواهد بود؛ بازی که احتمالا محتوای زیادی را از فیلم‌های جدید این مجموعه دریافت می‌کند. هنوز نمی‌دانیم که این بازی یک روایت جدید است، یا مستقیما ادامه‌ای برای بازی بتلفرانت خواهد بود.


Criterion Games – کمک به DICE در ساخت بازی واقعیت مجازی Star Wars

استودیو: استودیو Criterion Games برای ساخت سری Burnout و همچنین تولید تعدادی از عناوین در مجموعه Need for Speed شناخته می‌شود. تیم این استودیو، به‌تازگی در ساخت بازی بلتفرانت به DICE کمک کرده بود.

درباره بازی: استودیو Criterion Games روی بازی Star Wars مستقل کار نمی‌کند، بلکه به استودیو دایس در ساخت یک پروژه واقعیت مجازی از Star Wars کمک خواهد کرد. درواقع انتظار داریم تا با توجه به سابقه Criterion Games، آن‌ها حتی در سیستم رانندگی بازی نیز نقش عظیمی داشته باشند.


Bioware - Star Wars: The Old Republic

استودیو: Bioware، استودیویی که عموما برای ساخت سری محبوب Mass Effect شناخته می‌شود، بین طرفداران با ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic شناخته می‌شود. این استودیو در ساخت بازی Star Wars: The Old Republic نیز نقش داشت.

درباره بازی: Bioware اعلام کرده که پشتیبانی از بازی Star Wars: The Old Republic را با ارائه بسته‌های الحاقی برای بخش داستانی و محتویات اضافی ادامه می‌دهد.


Respawn Entertinment – پروژه نامشخص سوم‌شخص

استودیو: Respawn Entertinment استودیویی است که بازی Titanfall را ساخت. نباید فراموش کرد که اعضای این استودیو، از اصلی‌ترین اعضای استودیو اینفینیتی وارد بوده‌اند؛ استودیویی که پیش از این بهترین عناوین در سری Call of Duty را منتشر کرده بود.

درباره بازی: بازی Star Wars که توسط Respawn Entertinment ساخته می‌شود، یک اکشن ماجراجویی سوم‌شخص خواهد بود. درطول برگزاری کنفرانس الکترونیک آرتز، جید ریموند اعلام کرد که این بازی، در عصری متفاوت از دنیای Star Wars رخ می‌دهد. هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه این بازی درنظر گرفته نشده است.


Capital Games - Star Wars: Galaxy of Heroes

استودیو: Capital Games به عنوان سازنده بازی موبایل Star Wars: Galaxy of Heroes شناخته می‌شود. این استودیو پیش از این بازی Heroes of Dragon Age را نیز برای پلتفرم‌های موبایل ساخته بود.

درباره بازی: این استودیو اعلام کرد که به پشتیبانی از بازی Star Wars: Galaxy of Heroes با محتوای جدید ادامه می‌دهد.


DICE – ساخت ادامه‌ای از بازی Star Wars Battlefront برای PlayStation VR
استودیو: استودیو دایس سازنده Star Wars Battlefront است و عموما برای تولید سری بتلفیلد و همچنین بازی Mirror’s Edge Catalyst شناخته می‌شود.

درباره بازی: دایس درحال توسعه یک پروژه واقعیت مجازی از بازی Star Wars Battlefront است؛ بازی که احتمالا در سال جاری برای Playstation VR عرضه می‌شود.


منبع: Game Spot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر