GTC4 Lusso جایگزین FF می شود

GTC4 Lusso جایگزین FF می شود
درحالیکه FF یکی از نوآورانه ترین مدلهای فراری در سال 2011 بود، هیچگاه زیباترین مدل ساخت این شرکت نبوده و حالا قدیمی ترینشان نیز هست و وقتش رسیده با مدلی جدیدتر جایگزین شود.
  • جدیدترین بازی ها
مدل جدید که GTC4 Lusso نام گرفته است، ماه آینده در نمایشگاه ژنو به صورت رسمی معرفی خواهد شد. ولی عکسهای رسمی و مشخصاتش امروز در اینترنت پخش شدند. مدل جدید از موتور V12 با حجم 6.3 لیتر و قدرت 690 اسب بخار بهره می گیرد. این پیشران تنفس طبیعی حالا قادر به تولید 697 نیوتن متر گشتاور در دور 5750 است و 80 درصد از این گشتاور را در دور 1750 در اختیار راننده می گذارد. البته مشخصاً فراری قدرت این ماشین را محدود کرده تا تهدیدی برای مدل F12 محسوب نگردد.

این قدرت و گشتاور همچنان با استفاده از سیستم چهارچرخ متحرک بسیار خاص فراری به زمین منتقل می شود، ولی این مدل حالا مانند F12TdF دارای سیستم چهارچرخ فرمان (4wheel steering) است. از گیربکس این ماشین هنوز حرفی به میان نیامده، ولی به احتمال زیاد از همان گیربکس 7 سرعته ی دوکلاچه ی مدل قبلی استفاده می کند. صفر تا صد کیلومتر در ساعت در عرض 3.4 ثانیه اتفاق افتاده و حداکثر سرعت آن 335 کیلومتر بر ساعت است.

بدنه ی این ماشین نیز مورد بهینه سازی قرار گرفته و حالا طراحی خشن تری نسبت به FF دارد. ارتفاع سقف در قسمت عقب کمتر شده و اسپویلر کوچکی به لبه ی بالایی شیشه ی عقب افزوده شده است. همچنین چراغهای گرد عقب تکی آن با نوع دوگانه عوض شده اند. از دیگر تغییرات مشهود در مدل جدید استفاده از دیفیوزر بزرگتر و خشن تر است که به احتمال زیاد به معنای دانفورس بیشتر نیز هست.  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر