HTC تأیید کرد: اندروید N برای HTC 10، One A9 و One M9 منتشر خواهد شد

HTC تأیید کرد: اندروید N برای HTC 10، One A9 و One M9 منتشر خواهد شد
ساعتی پس از اعلام آخرین پیشرفت‌ها در ساخت اندروید N توسط گوگل، کمپانی HTC، اعلام کرده که این سیستم عامل را برای سه گوشی معروف خود عرضه خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر از این خبر با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها

همیشه حس خوبی است که بدانید گوشی هوشمند شما، از آخرین سیستم عامل عرضه شده بهره خواهد برد. متأسفانه، کاربران به ندرت، در این‌باره اطمینان دارند زیرا سازندگان گوشی‌های هوشمند ثابت کرده‌اند که در زمینه بروزرسانی سیستم عامل و زمان عرضه آن، نسبتا غیر قابل اعتماد هستند.


با این حال، برخی کمپانی‌ها تلاش کرده‌اند که بر مشکل عرضه بروزرسانی سیستم عامل‌های گوشی‌های موجود در بازار خود غلبه کنند. HTC قطعا یکی از این شرکت‌ها است که با گوگل همکاری نزدیکی داشته تا از این رابطه کاری سود ببرد. نتیجه این همکاری، عرضه گوشی HTC One A9، به عنوان اولین گوشی هوشمند عرضه شده باسیستم عامل اندروید 6، و مجهز بودن HTC 10 به سیستم عاملی روان و تمیز و عاری از اپلیکیشن‌های اضافی است.

اکنون، ساعتی پس از اعلام آخرین تغییرات و بهینه‌سازی‌های اندرود N، کمپانی HTC قول داده تا برای سه گوشی مهم خود، HTC 10، One A9 و One M9، بروزرسانی‌هایی منتشر کند. با وجود اینکه قول عرضه بروزرسانی توسط این کمپانی خبر خوبی است، اما لیست این بروزرسانی‌ها، در حال حاضر، به وضوح کوتاه است. خوشبختانه، HTC در توییتر اعلام کرده است که زمان عرضه این بروزرسانی‌ها و دستگاه‌های دیگری که آن را دریافت خواهند کرد، هنگام انتشار اندروید N، اعلام خواهد شد. امیدواریم که HTC این بروزرسانی را برای دیگر گوشی‌های محبوب خود مانند One M8 و یا گوشی‌های سری Desire نیز منتشر کند و همچنین، امیدواریم دیگر سازندگان گوشی‌های هوشمند نیز، راه HTC را دنبال کنند.

منبع: Phone Arena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر