Koenigsegg Regera دیوانه ترین ماشین هیبریدی جهان است!

Koenigsegg Regera دیوانه ترین ماشین هیبریدی جهان است!
میدانید جالب ترین مساله در مورد نمایشگاه اتومبیل ژنو چیست؟ این است که همواره پر می شود از جدیدترین ابراتومبیلهای ساخت شرکتهای اروپایی. همین دیروز بود که خبر از رونمایی ماشین 1500 اسب بخاری بوگاتی دادیم. حالا امروز میخواهیم هیولای ساخته و پرداخته ی دیوانه ترین مهندسین سوئد را معرفی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
آنها با قدرتمندترین ماشینشان یعنی Regera که برای اولین بار سال گذشته در نمایشگاه ژنو آنرا دیده بودیم به نمایشگاه سال 2016 آمده اند. حالا مشخصات آن نهایی شده و این کمپانی سوئدی تایید می کند که Regera از نوع هیبریدی بوده و دارای قدرتی معادل 1500 اسب بخار است و تنها حدود 1570 کیلوگرم وزن دارد. برای مقایسه بد نیست بدانید بوگاتی Chiron با قدرتی نزدیک به همین ماشین حدود 450 کیلوگرم سنگین تر است.

با این وجود صفر تا صد بوگاتی سریعتر از این ماشین است، 2.5 ثانیه در مقابل 2.8 ثانیه، ولی با رسیدن به 200 کیلومتر بر ساعت سوئدی ها فاصله ی خود را کم می کنند. 6.5 ثانیه برای بوگاتی و 6.6 ثانیه برای Koengisegg . ولی در صفر تا 300 کیلومتر در ساعت Regera بوگاتی را در هم می کوبد! درحالیکه بوگاتی Chiron در مدت باورناپذیر 13.5 ثانیه از حالت سکون به 300 کیلومتر در ساعت می رسد Regera اینکار را در زمان وحشت آور 10.9 ثانیه انجام می دهد! به نظرتان این ماشین سریع است؟ پس بد نیست بدانید صفر تا 400 کیلومتر آن در 20 ثانیه اتفاق می افتد! 20 ثانیه!!!

البته Koenigsegg ماشینهای ضعیف تر خود را نیز به نمایشگاه خواهد آورد. مثلا آخرین سری از مدل Agera با فقط 1360 اسب بخار قدرت نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت!

منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر