LG 55LM76100تلویزیون ال جی 55LM76100

  • LG 55LM76100 - تلویزیون ال جی 55LM76100
  • برند: ال جي - LG
  • مدل:

    55LM76100

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی گلدیران (نماینده رسمی LG در ایران)
اطلاعات کلی:LED - سایز 55 اینچ
مشخصات تصویر:تکنولوژی سه بعدی کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:10ٌW+10W
ورودی ها:HDMI USB Component Composite PC Input LAN RS-232C ورودی تیونر
امکانات:دارای شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) - دارای امکاناتی دیگر مانند: قابلیت پشتیبانی از بازی دوطرفه تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی امکان چرخش پایه تا 20 درجه Smart Share WiDi طراحی Cinema Screen
خانواده سینمایی‌های ال‌جی خانواده بزرگی است و 55LM76100 یکی از اعضای بلند قامت این نسل است. یک تلویزیون با قابی بسیار باریک که تنها در قسمت پایینی کمی عریض می‌شود تا لوگو شرکت ال‌جی را در خود جا دهد. به جز بدنه پایه ظریف و مستحکم این تلویزیون نیز از طراحی و کیفیت خوبی برخوردار است.
این تلویزیون هوشمند بوده و یکی از تجربه های سه بعدی خوب ال‌جی است که قادر به کنترل عمق سه بعدی است و آنقدر امکانات دارد که Full HD بودن آن دیگر یک مزیت ویژه به حساب نیاید.
بلند گو ما در نگاه اول به چشم نمی‌آیند. هر چند که از صدای خوبی برخوردارند و مجموعاً 20W توان دارند. این تلویزیون دارای خروجی صدای Optical است. همچنین دارای 3 ورودی HDMI و اتصال 3 عدد USB است.
همراه با این دستگاه 2 ریموت کنترل وجود دارد که یکی از آن‌ها ریموت کنترلی با دکمه های فراوان برای پیمایش تمام تنظیمات و استفاده ای معمول است و دیگری، سری جدید کنترل‌های جادوئی ال‌جی که توانائی حرکتی آن قابل توجه است و با حرکت دست شما مانند یک ماوس عمل کرده و می‌تواند در صفحه حرکت کند.