LG ARX8500 Home Theatreسینمای خانگی ال جی ARX8500

  • LG ARX8500 Home Theatre - سینمای خانگی ال جی ARX8500
  • برند: ال جي - LG
  • مدل:

    ARX8500

  • رنگ : خاکستری
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی گلدیران (نماینده رسمی LG در ایران)
ورودی / خروجی AV:- دارای خروجی HDMI - دارای درگاه USB
مشخصات دیگر:- دارای دو ورودی HDMI - دارای رادیو - دارای دو اسپیکر جلو با توان 340 وات - دارای دو اسپیکر پشت با توان 340 وات - دارای اسپیکر میانی با توان 140 وات - دارای ساب ووفر با توان 200 وات - دارای قابلیت پخش محتوای سه بعدی - دارای بیس قدرتمند
تمام سینماهای خانگی، دارای گیرنده صوتی – تصویری هستند. که از آن‌ها با نام A/V Receiver یاد می‌شود. چرا که تمام محصولاتی که به نام سینمای خانگی ساخته می‌شوند تلفیقی از یک پخش کننده دیسک‌های نوری در کنار آمپلی‌فایر و مجموعه ای از اسپیکر ها هستند که شما را در پخش فرمت های متفاوت یاری خواهند نمود. در این میان ARX8500 یکی از گیرنده های صوتی – تصویری زیبای ساخته شده توسط ال‌جی است. این محصول که دارای آمپلی‌فایری با حس و حال طراحی کلاسیک است قادر است تا 1250 وات صدا تولید کند. این صدای 5.2 کانال که توسط پنج اسپیکر 170 واتی و ساب ووفر 200 واتی تولید می‌شود دارای بیس قدرتمندی است و به دلیل طراحی مخروطی شکل توییتر ها قادر است تا گستره بیشتری را برای صدا فراهم نماید.
این محصول که دارای درگاه های متفاوت صوتی و تصویری برای به اجرا گذاشتن خواسته های شماست به وسیله دو HDMI به عنوان ورودی و یک خروجی HDMI تبدیل به پخش کننده ای ساده شده است و در کنار HDMI شما دسترسی به ورودی صدای کوآکسیال و اپتیکال دارید. می‌توانید از ورودی و یا خروجی کامپوننت صدا برای هرچه بهتر شنیدن استفاده نمایید و یا به رادیو گوش فرا دهید. به جز این طیف گسترده از ورودی و خروجی که در پشت این محصول قرار گرفته است، در پنل اصلی این گیرنده کره ای نیز به درگاه USB و ورودی صدا از طریق جک 3.5 و یا ورودی تصویر دسترسی خواهید داشت.