Olympus DM-650 Digital Voice Recorderضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس DM-650

  • Olympus DM-650 Digital Voice Recorder - ضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس DM-650
  • برند: المپوس - Olympus
  • مدل:

    DM-650

  • رنگ : نقره ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 1 ساله دایا سیستم (نماینده رسمی محصولات الیمپوس در ایران)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 110.8x39.8x15.4 میلی متر وزن: 86 گرم
حافظه:ظرفیت: 4 گیگابایت
سایر قابلیت ها:دارای اسپیکر دارای وضعیت آمادگی ضبط صدا پیش از شروع دارای قابلیت حذف صداهای اضافه دارای قابلیت زوم برای ضبط صدا
المپوس در سری های تولیدی DM و LS با استفاده از میکروفون های سه گانه قرار گرفته در بالای بدنه با نام تکنولوژی انحصاری خود TRESMIS قادر به دریافت جزیات بسیار زیادی از تمام آن چیزی است که قصد به ضبط آن دارید. با استفاده از این قابلیت المپوس شما بیش از آن که تا به امروز شنیده اید خواهید شنید.
تقریبا تمام دکمه های کنترل گر مورد نیاز شما در مقابل شماست و با تفکری مرکز گرا به شما را در استفاده هر چه بهتر یاری خواهند رساند. المپوس با تجربه دیرینه خود این مدل را تبدیل به ابزاری با کاربری های مختلف نموده است. شما با انتخاب حالت دلخواه ضبط صدا از میان کنفرانس، سخنرانی، پیام صوتی و یا جلسات کاری یکی را انتخاب نمایید، شما حتی قادر خواهید بود به وسیله حالت DNS متن هایی را که بعدا قصد دارید از صدا به متن تبدیل کنید با سرعت کمتری بشنوید و با آُسودگی بیشتری کارهای روزمره خود را به انجام برسانید.
به جز انتخاب حالت های متنوع که به آن اشاره شد، شما قادر خواهید بود تا به طور دلخواه برد میکروفون های سه گانه قرار گرفته در این ضبط صوت دیجیتال را تغییر دهید. صدای ضبط شده در سه فرمت مختلف PCM، WMA و MP3 با توجه به نیاز و دلخواه شما قابل تغییر اند و شما با استفاده از 4 گیگابایت حافظه داخلی قادر خواهید بود تا حجم گسترده ای از صدا را بر روی این مدل ذخیره کنید و در صورت نیاز با اضافه نمودن حافظه Micro SD تقریبا هیچ محدودیتی در مقابل شما نخواهد بود.
در این مدل نیز شبیه سری LS شما قادر به اضافه نمودن ریموت کنترل خواهید بود و با استفاده از باتری های قابل شارژ قادر خواهید بود که شارژ مجدد آن را به عهده خود دستگاه بگذارید.