Olympus LS-12 Digital Voice Recorderضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس LS-12

  • Olympus LS-12 Digital Voice Recorder - ضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس LS-12
  • برند: المپوس - Olympus
  • مدل:

    LS-12

  • رنگ : خاکستری
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 1 ساله دایا سیستم (نماینده رسمی محصولات الیمپوس در ایران)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 138x52x228 میلی متر وزن: 164 گرم
حافظه:ظرفیت: 2 گیگابایت
سایر قابلیت ها:دارای اسپیکر دارای وضعیت آمادگی ضبط صدا پیش از شروع دارای قابلیت حذف صداهای اضافه قابلیت نصب پایه دارای مترونوم دارای تیونر کروماتیک
یکی از بهترین ساخته های المپوس در سری گران قیمت و خوش ساخت LS که دارای میکروفون هایی بسیار حساس است و با ابتکار سازنده به شما این امکان داده می شود تا از طریق چرخی که در پایین پنل اصلی قرار گرفته است از میان چند حالت مختلف ضبط صدا به هر کدام که تمایل دارید هر چه سریع تر دست پیدا کنید. به واسطه استفاده از حالت هوشمند قادر خواهد بود تا در فضاهای متفاوتی که شما نیاز به ضبط صدا دارید با تشخیص صداهای بلند به تنظیم بهترین حالت ضبط برای میکروفون ها بپردازد.
شما به وسیله این محصول قدرتمند المپوس امکانی ویژه برای ضبط صدا با کیفیت بسیار بالایی را خواهید داشت، صدای 24 بیتی 96KHZ کیفیتی است که به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت و بی شک برای قسمت قابل توجهی از کارهای آماتوری صدا شما نیازی به ابزاری تخصصی تر را نخواهید داشت. با این که بعید به نظر می رسد، اگر از کیفیت میکروفون های موجود رضایت ندارید قادر خواهید بود که با اضافه کردن میکروفون از طریق جک 3.5 میلی متری ضریب عملکرد بالاتری داشته باشید. علاوه بر میکروفون این امکان برای شما وجود دارد تا به وسیله ورودی صدا باز هم با جک 3.5 میلی متری تقریبا به هرآنچه که یک صدابرداری در حرکت نیاز دارد دسترسی داشته باشید.
به وسیله کارت حافظه SD - SDHC شما می توانید با افزایش حافظه ضبط صوت دیجیتال خود به شخصی سازی هرچه بیشتر آن بیندیشید. در پایین بدنه امکان نصب بند نیز وجود دارد و به راحتی آن را به گردن خود بیاویزید و یا اگر مشغول انجام کاری جدی تر هستید به وسیله پایه ای که در پشت بدنه جای خواهد گرفت از لرزیدن و ایجاد صداهای مزاحم راحت خواهید بود.
برای جا به جایی اطلاعات از طریق درگاه Mini USB سهولت زیادی خواهید داشت و در کنار این درگاه شما دکمه خاموش/روشن/قفل را خواهید دید که در کنار خروجی هدفون و ورودی ریموت کنترل قرار خواهد گرفت، همان طور که گفتیم با یکی از بهترین ساخته های المپوس سر و کار داریم و این امکان وجود دارد تا انتظاری بیش از سایر تولیدات موجود در بازار از آن داشت. تنها تفاوت این مدل با همتای سیاه رنگ خود وجود حافظه داخلی کمتر است.