Olympus VN-731DNS Digital Voice Recorderضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس VN-731DNS

  • Olympus VN-731DNS Digital Voice Recorder - ضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس VN-731DNS
  • برند: المپوس - Olympus
  • مدل:

    VN-731DNS

  • رنگ : خاکستری
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 1 ساله دایا سیستم (نماینده رسمی محصولات الیمپوس در ایران)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 108x39x16.8 میلی متر وزن: 71 گرم
حافظه:نوع حافظه: داخلی ظرفیت: 2 گیگابایت
سایر قابلیت ها:دارای امکان حذف صدای اضافه دارای پایه درون بدنه
یکی از کم زحمت ترین تولیدات المپوس این مدل است که به تازگی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. کارکردن با این محصول ساده و لذت بخش است، وزن کمی دارد و به وسیله دو باتری نیم قلمی شروع به کار می کند. شما قادر خواهید بود تا با استفاده از میکروفون موجود در این مدل و یا میکروفون مورد نیاز خود به ضبط صدا به فرمت WMA بپردازید. فیلترهای مختلف صدا در این میکروفون سبب می شود تا شما صدایی بسیار با کیفیت داشته باشید. برای استفاده از این محصول شما قادر خواهید بود تا از دو حالت ساده و معمولی یکی را انتخاب کنید.
به وسیله دکمه هایی که تماما همرنگ در یک منطقه قرار گرفته اند کاربری بالایی برای شما ایجاد خواهد شد و تمام دکمه ها در زیر انگشتان شما به سادگی قابل هدایت خواهند بود. المپوس با اضافه کردن یک پایه در پشت این ضبط صوت دیجیتال به شما این امکان را خواهد داد که دیگر نگران صداهای نامطلوبی که در زمان قرار دادن آن بر روی میز شنیده خواهد شد نباشید.به وسیله درگاه Micro SD موجود شما قادر خواهید بود تا نسبت به افزایش حافظه تصمیم بگیرید. این درگاه که قرینه پایه پشتی است حس و حالی تازه به این محصول بخشیده است. اسپیکر قرار گرفته بر روی بدنه نیز این امکان را برای شما فراهم می نماید که به قطعات ضبط شده خود بدون نیاز به هدفون گوش فرادهید.
نرم افزار dragon naturally speaking که به اختصار DNS نامیده می شود اتفاقی منحصر به فرد در مورد این ضبط کننده صدا است که برای شما این امکان را فراهم می نماید که بتوانید به ساده ترین شکل موجود به تبدیل فایل صوتی خود به متن اقدام نمایید، هرچند که متاسفانه هنوز پشتیبانی کاملی از تمام زبان ها برای آن وجود ندارد و قابلیت تبدیل فایل های صوتی که به زبان فارسی ضبط شده است به متن هنوز در این نرم افزار وجود ندارد.