Olympus VN-7700 Digital Voice Recorderضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس VN-7700

  • Olympus VN-7700 Digital Voice Recorder - ضبط کننده دیجیتالی صدا المپوس VN-7700
  • برند: المپوس - Olympus
  • مدل:

    VN-7700

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 1 ساله دایا سیستم (نماینده رسمی محصولات الیمپوس در ایران)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 104x37x19.1 میلی متر وزن: 66 گرم
حافظه:ظرفیت: 2 گیگابایت
سایر قابلیت ها:دارای شارژ دهی باتری برای 86 ساعت ضبط مداوم
ساده ترین ضبط صوت دیجیتال المپوس، مجموعه ای از امکانات اولیه در کنار کیفیت ساخت قابل قبول دستگاه های ضبط صدای دیجیتال به شما این امکان را خواهد داد تا به سادگی به ضبط و بازپخش صدا بپردازید. توسط 2 گیگابایت حافظه قرار گرفته درون این محصول شما قادر خواهید بود که با انتخاب کیفیت بین 78 تا 1151 ساعت صدا ضبط کنید و این مدت زمان قابل قبول به نظر می رسد و پاسخ گوی نیازهای روزانه بسیاری از افرادی که نیاز به ضبط صدا در طول روز دارند را خواهد داد. در این محصول نیز شما به وسیله فیلتر های صدا پشتیبانی می شوید تا صدای بهتری ضبط نمایید. شاید امکانات اعجاب انگیز محصولات گران قیمت در آن موجود نباشد اما قادر خواهید بود تا حساسیت میکروفون را کنترل نمایید.
به وسیله دو عدد باتری نیم قلمی قادر خواهید بود تا به شارژ دهی 86 ساعت برای ضبط صدا و 57 ساعت برای بازپخش صدا بپردازید. امکان اتصال آن به کامپیوتر وجود ندارد و این بدین معنی است که شما قادر به مدیریتی بسیار محدود بر روی فایل های صوتی خواهید بود.
به نظر می رسد این محصول برای آنان که عادت به یادداشت صوت، یادگیری زبان و یا سخنرانی دارند کارآمد تر باشد. بدنه یکپارچه پلاستیکی است و تمامی دکمه ها به سادگی در دسترس شما خواهند بود. اسپیکر قرار گرفته بر روی بدنه نیز این امکان را برای شما فراهم می نماید که به قطعات ضبط شده خود بدون نیاز به هدفون گوش فرادهید. طراحی دایره ای شکل این قسمت که تکرار دکمه های ناوبری بالای خود است در نوع خود جالب است.