Panasonic EH-ND13 Hair Dryerسشوار پاناسونیک EH-ND13

  • Panasonic EH-ND13 Hair Dryer - سشوار پاناسونیک EH-ND13
  • برند: پاناسونيک - Panasonic
  • مدل:

    EH-ND13

  • رنگ : بنفش
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آژند سرویس (نماینده پاناسونیک در ایران)
مشخصات فنی:- توان: 1000 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - ولتاژ: 220-240 ولت - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 1.8 متر - دارای 3 درجه تنظیم حرارت - سبک و قابل حمل - کم صدا
اقلام همراه:- دارای متمرکز کننده - تعداد متمرکز کننده: 1 عدد
مو جزء جدایی ناپذیری از زیبایی محسوب می‌شود و زیبایی و حالت خوب مو با جلوه‌ی بهتر صورت در ارتباط است. اگر همواره شیفته‌ی موهای حالت‌دار و خوش‌فرم هستید اما آن‌قدر درگیر روزمرگی شده‌اید که نمی‌توانید مرتبا برای حالت دادن و فرم‌دهی موهای‌تان به آرایشگاه‌ها مراجعه کنید، راه حل انتخاب یک سشوار برای استفاده در منزل است. اما برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه نمود.
در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. سشوار EH-ND13 پاناسونیک نمونه ای دیگر از سشوارهای مجهز به موتور DC این کمپانی‌ است. این نوع موتور دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به‌صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در مقایسه با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. توان 1000 وات و نوع موتور DC، این محصول را برای مصارف خانگی و نیمه‌حرفه‌ای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسب می‌سازد. با استفاده از سری‌های متمرکز کننده به راحتی می‌توان موها را صاف کرد. سبک بودن و کم‌صدا بودن 2 ویژگی مثبت برای این سشوار است که حمل و استفاده کردن از این سشوار را آسان می‌نماید.
در انتها می‌توان گفت، اگر به دنبال سشواری با امکانات محدود برای مصارف خانگی هستید، EH-ND13 انتخاب مناسبی است.