Panasonic EH7105 Hair Stylerحالت دهنده پاناسونیک EH7105

  • Panasonic EH7105 Hair Styler - حالت دهنده پاناسونیک EH7105
  • برند: پاناسونيک - Panasonic
  • مدل:

    EH7105

  • رنگ : نقره ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آژند سرویس (نماینده پاناسونیک در ایران)
مشخصات فنی:- توان: 1000 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - امکان تولید باد سرد - دارای تقویت کننده‌ی توربو - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 1.8 متر - دارای دمنده هوا - دارای برس گرد بزرگ - دارای برس گرد کوچک - دارای خشک کن معمولی فوق العاده قدرتمند - دارای اتوی مو
مو جزء جدایی ناپذیری از زیبایی محسوب می‌شود و زیبایی و حالت خوب مو با جلوه‌ی بهتر صورت در ارتباط است. اگر همواره شیفته‌ی موهای حالت‌دار و خوش‌فرم هستید اما آن‌قدر درگیر روزمرگی شده‌اید که نمی‌توانید مرتبا برای حالت دادن و فرم‌دهی موهای‌تان به آرایشگاه‌ها مراجعه کنید، راه حل انتخاب یک سشوار برای استفاده در منزل است. اما برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه نمود.
برخی افراد ترجیح می‌دهند در کنار استفاده از سشوار به عنوان ابزاری برای خشک کردن مو، از قابلیت‌های متنوع آرایشی آن نیز استفاده کنند. بنابراین نیازمند ابزاری هستند که این خواسته را برآورده کند. EH7105 محصولی است که تمام این قابلیت‌ها را دارد. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع DC است که دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در قیاس با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. بنابراین سشوارهای دارای این موتور، برای مصارف خانگی و غیرحرفه‌ای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسبند. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است، که به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند. ویژگی‌ای که این سشوار را به یک محصول چند کاربردی تبدیل کرده، اقلام همراه متنوعی است که برای آن در نظر گرفته شده است. دمنده‌ی هوا که موجب خشک شدن موها می‌شود. برس‌های گرد کوچک و بزرگ که موها را مرتب و خشک می‌کنند. اتوی مو که باعث می‌شود موها صاف شود.
به طور خلاصه باید گفت EH7105 ابزاری چندکاربردی، برای استفاده‌ی خانگی است.