Panasonic EHND61 Hair Drierسشوار پاناسونیک EHND61

  • Panasonic EHND61 Hair Drier - سشوار پاناسونیک EHND61
  • برند: پاناسونيک - Panasonic
  • مدل:

    EHND61

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آژند سرویس (نماینده پاناسونیک در ایران)
مشخصات فنی:- توان: 2000 وات - نوع موتور: AC
خصوصیات:- نوع مصرف: حرفه ای - امکان تولید باد سرد - دارای حلقه آویختن
اقلام همراه:- دارای متمرکز کننده
مو جزء جدایی ناپذیری از زیبایی محسوب می‌شود و زیبایی و حالت خوب مو با جلوه‌ی بهتر صورت در ارتباط است. اگر همواره شیفته‌ی موهای حالت‌دار و خوش‌فرم هستید اما آن‌قدر درگیر روزمرگی شده‌اید که نمی‌توانید مرتبا برای حالت دادن و فرم‌دهی موهای‌تان به آرایشگاه‌ها مراجعه کنید، راه حل انتخاب یک سشوار برای استفاده در منزل است. اما برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه نمود.
موتور AC با قدرت 2000 وات، EHND61 را در گروه سشوارهای حرفه‌ای قرار داده می‌دهد. در سشوارها از دو نوع موتور مختلف به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور AC استفاده شده در این دستگاه در مقایسه با موتورهای DC دارای سرعت و قدرت هوای بیشتری است و همین عامل باعث می‌شود که موها سریع‌تر خشک شوند. همچنین این نوع موتور طوری طراحی شده است که می‌تواند مدت زمان بیشتری به‌صورت ممتد روشن بماند، ویژگی‌ای که برای مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌ها مهم است. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد، قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها نیز افزایش یابد. برای این سشوار یک سری متمرکز کننده برای صاف‌کردن موها در نظر گرفته شده است. همچنین حلقه‌ی آویختن استفاده از این سشوار را آسان می‌کند.
در پایان می‌توان گفت، نقطه‌ی قوت این محصول موتور قدرتمند است که آن را مناسب استفاده‌ی افراد حرفه‌ای از جمله آرایشگران می‌کند.