Pars Khazar 4060R Fanپنکه پارس خزر 4060R

  • Pars Khazar 4060R Fan - پنکه پارس خزر 4060R
  • برند: پارس خزر - Pars Khazar
  • مدل:

    4060R

  • رنگ : سفید
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی پارس خزر ( 2 ماه تعویض + 25 ماه گارانتی تعمیر)
مشخصات پنکه:- دارای ریموت کنترل - توان مصرفی: 60 وات - دارای قابلیت تنظیم ارتفاع - حجم باد دهی: 56 متر مکعب بر دقیقه دارد - سایر مشخصات: دارای کلید لمسی تنظیم سرعت در سه حالت کند، متوسط و تند، دارای موتور مجهز به فیوز حرارتی، قابلیت تنظیم ارتفاع از 105 سانتی‌متر تا 145 سانتی‌متر با استفاده از لوله استیل، بلندترین پنکه موجود در بازار، دارای گواهینامه استاندارد ایمنی محصول، دارای نشان استاندارد اروپا CE
ممکن است شما هم هر شب در هنگام خواب با پدر و مادرتان درباره روشن ماندن کولر بحث کنید. در اغلب مواقع پدر و مادرها می‌خواهند کولر در طول شب خاموش باشد و فرزندان می‌خواهند در هوایی خنک شب را به صبح برسانند. در چنین زمان‌هایی یک‌راه‌حل کاربردی و نسبتا کم‌خرج وجود دارد. این راه‌حل چیزی نیست جز تهیه یک پنکه. درواقع وجود یک پنکه در چنین خانه‌ای باعث می‌شود که نه سیخ بسوزد و نه کباب.
پنکه 4060R از محصولات تولیدی شرکت پارس خزر یکی از بلندترین پنکه‌های موجود در بازار است. این پنکه را می‌توانید در ارتفاعی بین 105 تا 145 سانتی‌متر قرار دهید. بنابراین به‌نظر می‌رسد اگر اتاق‌خوابتان با برادرتان مشترک است و از تخت دوطبقه استفاده می‌کنید به مشکلی برنخورید و به‌خوبی بتوانید از نسیم خنک تولیدشده توسط پنکه پارس خزر بهره‌مند شوید. یکی از ویژگی‌های کاربردی این پنکه تایمر آن است که در چهار زمان متفاوت قابل تنظیم است. بنابراین فرقی نمی‌کند که بخواهید از این پنکه در هنگام چرت کوتاه پس از صرف ناهارتان استفاده کنید یا وقتی‌که می‌خواهید به خوابی عمیق پس از یک روز کاری سخت فروبروید. با استفاده از تایمر می‌توانید بهینه‌ترین زمان ممکن برای روشن ماندن 4060R را برای خوابی دل‌چسب انتخاب کنید. شرکت پارس خزر برای صدمه ندیدن موتور این پنکه پس از استفاده طولانی از فیوز حرارتی استفاده کرده تا موتور آن براثر حرارت نسوزد. از دیگر موارد قابل اشاره در مورد این محصول می‌توان به کلید‌های لمسی آن اشاره کرد که به نسبت دکمه‌های معمولی جلوه بهتری به دستگاه داده است.
درهرصورت پیشنهاد ما به شما برای خوابی مسالمت‌آمیز استفاده از یک پنکه است.