Remington AS404 Hair Stylerحالت دهنده مو Remington مدل AS404

  • Remington AS404 Hair Styler - حالت دهنده مو Remington مدل AS404
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    AS404

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:- دارای دکمه‌ی روشن/خاموش - دارای سیستم ایمنی قفل دما - دارای قابلیت تنظیم دما - قابل تنظیم در 2 دما - دارای سیم گردان - طول سیم 1.8 متر
داشتن موهای زیبا برای بیشتر افراد مهم است. زیبایی مو می‌تواند شامل رنگ مو، اندازه‌ی مو و حتی حالت و مدل مو باشد. برخی افراد دوست دارند که موهای حالت‌دار داشته باشند، اما برخی دیگر موهای صاف و بدون حالت را ترجیح می‌دهند. البته تمام این انتخاب‌ها بستگی به سلیقه‌ داشته و گاهی باید سبک لباس نیز در نظر گرفته شود. اتو و حالت‌دهنده‌ی مو وسیله‌ای است که می‌توان بدین منظور از آن کمک گرفت.
AS404 که توسط شرکت رمینگتون ساخته شده تنها برای حالت‌دار کردن موها طراحی شده است. از دو سری پیچی 19 و 25 میلی‌متری به همین منظور می‌توان استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های این حالت‌دهنده‌ی مو می‌توان به سیستم ایمنی قفل دما اشاره کرد که به ایمنی استفاده از دستگاه می‌افزاید. همچنین قابلیت تنظیم در 2 دما موجب می‌شود تا بتوان AS404 را برای حالت‌دار کردن موهای مرطوب و خشک به کار برد. در پایان می‌توان گفت اگر به دنبال یک ابزار آرایش مو برای استفاده‌ی خانگی هستید، AS404 می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.