Remington AS701 Air Stylerسشوار رمینگتون AS701

  • Remington AS701 Air Styler - سشوار رمینگتون AS701
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    AS701

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات فنی:- توان: 600 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - امکان تولید باد سرد - طول سیم: 1.8 متر - دارای 2 درجه تنظیم دما - دارای 3 سَری سرامیکی - 3 سَری: متمرکز کننده جهت خشک نمودن سریع، برس مویی به هم آمیخته 38 میلیمتری حرارتی، برس مویی 21 میلیمتری
زیبایی یکی از خصوصیاتی است که دغدغه‌ی اکثر افراد جامعه است. زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم چهره و طراوت پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. یکی از این موارد که کمک زیادی به ایجاد احساسات خوشایند در ما می‌کند، داشتن موهای زیباست، اما زیبایی مو به راحتی امکان پذیر نیست مگر اینکه از ابزارهایی برای این منظور کمک بگیریم. یکی از وسایلی که برای زیباتر کردن مو از آن استفاده می‌کنیم، سشوار است که این کار را برای ما راحت‌تر می‌کند. خشک و صاف کردن، حالت دادن، براق کردن و حتی تقویت و مراقبت از موها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می‌شود.
سشوار AS701 یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت رمینگتون است. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع DC است که دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در قیاس با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. توان 600 وات این موتور تایید کننده‌ی قدرت پایین آن است. بنابراین توان و نوع DC، این موتور را برای مصارف خانگی و غیرحرفه‌ای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیست، مناسب ساخته است.
قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است، که به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند. از اقلام همراه می‌توان به 3 سری مختلف اشاره کرد. سری متمرکز کننده برای خشک و صاف کردن موها از ریشه استفاده می‌شود. برس مویی 38 میلی‌متری برای ایجاد فرهای درشت و حالت دادن به کار می‌رود و برای ایجاد فرهای ریز از برس مویی 21 میلی‌متری می‌توان استفاده کرد. در نهایت می‌توان گفت با توجه به امکانات و طراحی این سشوار، می‌توان برای مصرف خانگی از آن استفاده کرد.