Remington AS7050 Hair Dryerسشوار برس دار رمینگتون AS7050

  • Remington AS7050 Hair Dryer - سشوار برس دار رمینگتون AS7050
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    AS7050

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات فنی:- توان: 800 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - دارای فناوری تولید یون - دارای المنتی از جنس: سرامیک - امکان تولید باد سرد - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 1.8 متر - دارای سَری با پوشش سرامیک تورمالین - برس مویی 21 میلیمتری - شامل 4 کلیپس جداکننده - زبانه 19 میلیمتری مخصوص فِر کردن - برس مویی 30 میلیمتری با پرزهایی با قابلیت جمع شدن
اقلام همراه:- دارای متمرکز کننده - تعداد متمرکز کننده: 1 عدد - کیف مخصوص چیدمان وسایل
صبح یک روز تعطیل، یک قرار برای مهمانی و در کنار آن دغدغه‌هایی برای آماده شدن. از انتخاب رنگ و فرم لباس و کفش‌ها گرفته تا مدل و رنگ آرایش و فرم موها همگی تاثیر به سزایی در زیبا دیده شدن‌مان در مهمانی دارند. اما از بین تمامی این‌ها آرایش مو به راحتی می‌تواند زیبایی را دوچندان کند. اگر دارای موهای کم‌پشت هستید با سشوار به آن‌ها حجم دهید و اگر ازموهای مجعد خود خسته شده‌اید به راحتی آن‌ها را صاف کرده به مهمانی بروید و از حضور در یک محفل با موهایی زیبا لذت ببرید.
سشوار AS7050 ساخته شده توسط شرکت رمینگتون، دارای موتور DC است. برای سشوارها موتوهای مختلفی در دو نوع AC و DC طراحی شده است. موتور DC استفاده شده در این دستگاه در مقایسه با موتوهای AC دارای سرعت خروجی هوا و قدرت کم‌تری است اما از طرفی کم سر و صدا‌تر است. همچنین نسبت به سشوارهای دارای موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به صورت ممتد روشن بماند. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است، که به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند.
فناوری پیشرفته‌ی دیگری که در این محصول استفاده شده، تولید یون است. این فناوری به حفظ چربی داخل تارهای مو کمک کرده و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری می‌کند، ضمن این‌که با تولید میلیون‌ها یون منفی و شکسته شدن سریع‌تر مولکول‌های آب، موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند. جذب این یون‌ها توسط تارهای مو به نرمی و لطافت آن‌ها نیز می‌افزاید. این محصول دارای اقلام همراه متنوعی است. سری متمرکز کننده برای صاف کردن موها استفاده می‌شود. از برس مویی 21 میلی‌متری و 30 میلی‌متری می‌توان برای ایجاد فرهای ریز و درشت استفاده کرد. همچنین زبانه‌ی 19 میلی‌متری برای فرهای ریز و مرتب به کار می‌رود. حلقه‌ی آویز استفاده از سشوار را آسان‌تر می‌کند. AS7050 محصولی است که از لحاظ امکانات و طراحی مناسب برای استفاده خانگی است.