Remington Amaze Airstyler Brush AS1220حالت دهنده مو Remington مدل Amaze Airstyler AS1220

  • Remington Amaze Airstyler Brush AS1220 - حالت دهنده مو Remington مدل Amaze Airstyler AS1220
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    Amaze Airstyler AS1220

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:جنس صفحات: سرامیک -دارای فن‌آوری تولید یون - دارای دکمه‌ی روشن/خاموش - دارای قابلیت تنظیم دما - قابل تنظیم در 3 دما - دارای سیم گردان - طول سیم 3 متر
مو یکی از مهمترین عناصر زیبایی هر انسانی است. حالت مو یکی از ویژگی‌هایی است که می‌تواند تاثیر مهمی در زیبایی فرد داشته باشد. موهای صاف، حالت‌دار و فر، هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و جلوه‌ا‌ی خاص به ظاهر افراد می‌بخشند. حالت‌دهنده‌ی مو ابزاری است که کمک می‌کند موهای لخت و بدون حالت را زیباتر کنیم.
اتو موی AS1220 ساخت شرکت رمینگتون، دارای صفحاتی از جنس سرامیک است. ویژگی مثبت استفاده‌ کردن از سرامیک در اتوی مو، در دو عامل عایق الکتریسیته بودن و مقاومت داشتن در برابر گرما خلاصه می‌شود. هر چه میزان انتقال الکتریسیته کاهش یابد، خطر استفاده از اتوی مو نیز پایین می‌آید، همچنین سرامیک به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، دیرتر فرسوده می‌شود و در نتیجه عمر بالاتری دارد. فناوری پیشرفته‌ای که در این محصول استفاده شده، تولید یون است. این فناوری به حفظ چربی داخل تارهای مو کمک کرده و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری می‌کند. با تولید میلیون‌ها یون منفی و شکسته شدن سریع‌تر مولکول‌های آب، موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند، ضمن اینکه جذب این یون‌ها توسط تارهای مو به نرمی و لطافت آن‌ها می‌افزاید، همچنین با استفاده از قابلیت تنظیم دما در 3 درجه حرارت مختلف می‌توان موهای خشک و مرطوب را به راحتی حالت‌دار کرد. سری‌های متفاوت که برای این محصول در نظر گرفته شده، به کاربردش می‌افزاید. سری برس‌دار پیچی 21 میلی‌متری و 30 میلی‌متری که برای حالت‌دار کردن موها در اندازه‌های مختلف به کار می‌رود. سری برس‌دار یک طرفه که برای شانه کردن و خشک کردن موها استفاده می‌شود. برای شانه کردن و خشک کردن موها نیز می‌توان سری‌های شانه‌دار و متمرکزکننده را به کار برد. در پایان می‌توان گفت، AS1220 یک حالت‌دهنده‌ی موی قوی برای مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگری است.