Remington CB65 Hair Brush Stylerسشوار رمینگتون CB65

  • Remington CB65 Hair Brush Styler - سشوار رمینگتون CB65
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    CB65

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات فنی:- توان: 300 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - طول سیم: 1.8 متر - دارای 2 درجه تنظیم دما - دارای سَری به قطر 45 میلی متر - دارای سیستم ایمنی خاموشی خودکار
موهایی صاف یا حالت‌دار کدامیک را بیشتر می‌پسندید؟ با چه مدل مو زیباتر دیده می‌شوید و احساس بهتری نسبت به ظاهر خود دارید؟ همه‌ی این‌ها بستگی به سلیقه‌ی شما دارد اما برای این منظور نیازمند ابزاری هستید که این کار را برای شما آسان‌تر کند. سشوار وسیله‌ایست که به راحتی می‌توانید موهایتان را به فرم دلخواه درآورده و از دیدن خود در آینه با موهایی خوش‌حالت لذت ببرید.
از آنجاییکه شرکت رمینگتون محصولاتی متنوع برای سلایق مختلف طراحی می‌کند، این دفعه CB65 را تک‌ کاربردی و تنها برای استفاده‌ی خانگی طراحی نموده است. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع DC است که دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در قیاس با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. بنابراین سشوارهای دارای این موتور، برای مصارف خانگی و غیرحرفه‌ای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسبند. این محصول تنها دارای یک برس پیچی به قطر 45 میلی‌متر است که برای خشک‌کردن و حالت دادن موها استفاده می‌شود. همچنین سیستم ایمنی خاموشی خودکار استفاده از آن را مطمئن ساخته است.