Remington EP6010 Epilatorاپیلاتور رمینگتون EP6010

  • Remington EP6010 Epilator - اپیلاتور رمینگتون EP6010
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    EP6010

  • رنگ : سفید، یاسی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:- تکنولوژی اصلاح: اپیلاتور - جنس موچین: استیل ضد زنگ - دارای سر قابل شستشو - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) - دارای قابلیت تنظیم سرعت - سایر توضیحات: - سرباریک و گرد - موکن‌های منحنی که شکل و فرم بدن را به خود می‌گیرند - تکنولوژی سر خوردن روی پوست برای اصلاحی راحت تر
اقلام همراه:- منبع شارژ: آداپتور برق - دارای برس تمیز کننده - دارای کیف نگهداری
اپیلاتور EP6010 رمینگتون بسیار کوچک، سبک و خوش دست طراحی شده به طوری که فقط در کف دست قرار می‌گیرد و در حین استفاده به راحتی در دست می‌چرخد و به هیچ عنوان باعث خستگی دست نمی‌شود.
این دستگاه دارای 42 موچین از جنس استیل می‌باشد که بسیار مقاوم بوده و به محض اینکه مویی را بگیرند از ریشه بر می‌دارند. همچنین این نمونه با طراحی منحنی شکل به راحتی فرم بدن را به خود می‌گیرد و با وجود چنین قابلیتی و با یکبار کشیدن روی بدن تمامی موها به راحتی از بین می‌روند.
این دستگاه دارای 2 سرعت مجزا است که توسط یک دکمه فوق العاده نرم به سهولت می‌توان آن را کم و زیاد کرد. درضمن برای اینکه به هیچ عنوان پوست دچار زخم و آسیب نشود بهتر است در انتخاب سرعت دقت کافی داشته باشید، بنابراین برای پوست‌های حساس سرعت کم و برای پوست‌های ضخیم‌تر سرعت بالا پیشنهاد می‌شود. استفاده از این دستگاه فقط از طریق اتصال سیم امکان پذیر بوده و قابل شارژ نمی‌باشد.