Remington MB4045 Trimmerماشین اصلاح صورت Remington مدل MB4045

  • Remington MB4045 Trimmer - ماشین اصلاح صورت Remington مدل MB4045
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    MB4045

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:مناسب برای: آقایان - تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - اندازه های اصلاح: 1.5 تا 35 میلی متر - جنس تیغه ها: استیل ضد زنگ - دارای خط زن - دارای سر قابل شستشو - دارای تیغه های خود تیز شونده - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) ، برق خانگی(با سیم) - مدت شارژ کامل: 240 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از شارژ: 120 دقیقه - ویژگی ها: - روکش تیغه‌ها از جنس تیتانیوم است
اکثر افراد از داشتن موهای زائد بر روی پوستشان ناراضی هستند و تمایل دارند که پوستشان را بدون موهای زائد ببینند. موی زائد عاملی برای محافظت از پوست در برابر آفتاب است. در کنار این ویژگی‌های مثبت، موهای زائد روی پوست بدن مانع از دیده شدن رنگ واقعی آن می‌شوند. برای حل این مشکل ابزارهای مختلفی طراحی شده که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح است.
ماشین اصلاح MB4045 ساخت شرکت رمینگتون دارای سری‌های برش مستقیم است که این سری‌ها به کوتاه کردن موهای صورت با مرزبندی مشخص کمک می‌کنند. همچنین سری‌های آن از استیل ضد زنگ ساخته شده‌اند که به مقاومت آن در هوای مرطوب می‌افزایند. قابلیت شستشو برای سری‌های آن به راحت‌تر تمیز کردن ماشین اصلاح کمک می‌کند. تیغه‌های خود تیز شونده مانع از کند شدن تیغه‌ها در طی زمان می‌شود. از اقلام همراه آن می‌توان به سری 1.5 تا 18 میلی‌متری و سری 20 تا 35 میلی‌متری که به ترتیب برای اصلاح موی صورت و سر به کار می‌روند اشاره کرد. اگر به دنبال یک ابزار اصلاح مو نیمه‌حرفه‌ای برای مصارف خانگی هستید، MB4045 انتخاب مناسبی است.