Remington PG6030 Multi Groomست ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون PG6030

  • Remington PG6030 Multi Groom - ست ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون PG6030
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    PG6030

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:- تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: تیتانیوم - دارای خط زن - دارای تیغه های خود تیز شونده - دارای سَر قابل شستشو - مدت استفاده پس از شارژ: 40 دقیقه - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - دارای استند شارژ - سایر ویژگی‌ها: - دارای 4 سَری همراه (خط زن پهن برای اصلاح صورت و ایجاد خط های تیز، خط زن دقیق برای اصلاحی ریزتر و دقیق تر (0/2 میلیمتر)، ریش تراش فویلی کوچک، خط زن ظریف مخصوص بینی، گوش و ابروها) - 2 شانه برای اندازه های متفاوت مو (2 الی 24 میلی متر) - دارای چراغ نشانگر شارژ
ماشین اصلاح سر وصورت رمینگتون PG6030 با 4 سری همراه، جهت اصلاح و مرتب کردن موهای ریش، سیبل و همچنین موهای اطراف سر طراحی شده است.
سری اصلاح دقیق مناسب برای اصلاح کناره های ریش و سبیل است و از سری شیو می توان برای اصلاح کامل صورت استفاده کرد و سری برای اصلاح گوش و بینی نیز در این دستگاه به صورت مجزا در نظر گرفته شده است، این سری ها قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان جهت تمیز شدن، آنها را زیر آب شستشو کرد.
این مدل مجهز به تیغه هایی با روکش تیتانیوم می باشد که این تیغه ها 300 برابر سخت تر و مقاوم تر از تیغه های استیل هستند. این تیغه ها علاوه بر عمر طولانی دارای برندگی فوق العاده نیز می باشند.
این محصول یک شانه قابل تنظیم و 5 شانه ثابت جهت برش مو در اندازه های مختلف 1.5 تا 16 میلی متر می باشد.