Remington R3150 Shaverماشین اصلاح صورت رمینگتون R3150

  • Remington R3150 Shaver - ماشین اصلاح صورت رمینگتون R3150
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    R3150

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:- تکنولوژی اصلاح: برش چرخشی - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) - سایر ویژگی‌ها: - چرخش دوطرفه (دارای شش تیغه جهت پوشش بیشتر صورت و در نتیجه اصلاحی سریعتر و کاملتر) - سَرِ متحرک برای تنظیم بیشتر و اصلاحی راحت‌تر روی صورت، گردن، چانه و یا خط فک - 3 تیغه مجزا و متحرک که به شکل زوایا و منحنی‌های صورت تغییر حالت می‌دهد
ماشین اصلاح R3150 رمینگتون یکی از ریش تراش‌های مجهز به فن آوری برش چرخشی است که مجهز به تیغه های ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ است و با توجه به تکنولوژی‌هایی که در آن به کار رفته یکی از بهترین و راحت‌ترین ماشین‌های اصلاح می‌باشد.
این ریش تراش توانایی برش یکسان، نرم و یکنواخت موهای صورت شما را دارد و مجهز به خط زنی بالا جهنده جهت ایجاد خط ریش است. تیغه های این ریش تراش فنری هستند تا رفتار ملایم‌تری با پوست شما داشته باشند.
در ضمن خود تیغ‌ها نیز از نوع دو ردیفه و هرکدام با 21 تیغه‌ی کوچک‌تر هستند که کار برش را بیش از پیش آسان می‌کنند. در این دستگاه خود سری هم توانایی چرخش خودکار دارد تا دور چانه و گردن را راحت‌تر بتراشد.