Remington S9810 Straightenerاتو مو رمینگتون S9810

  • Remington S9810 Straightener - اتو مو رمینگتون S9810
  • برند: رمينگتون - Remington
  • مدل:

    S9810

  • رنگ : بژ
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله رمینگتون
مشخصات:جنس صفحات: سرامیک - نوع صفحات: باریک ، 110 میلی متری - بیشینه‌ی دما: 230 درجه‌ی سانتیگراد - دارای سیستم خاموشی خودکار - خاموشی خودکار پس از 60 دقیقه - دارای دکمه‌ی روشن/خاموش - دارای سیستم ایمنی قفل دما - دارای قابلیت تنظیم دما - دارای صفحه‌ی نمایشگر - دارای صفحه نمایشگر LCD - دارای سیم گردان - دارای عملکرد تقویت کننده‌ی توربو - مقاومت بیشتر در مقابل مواد شیمیایی استفاده شده برروی مو - با کاربرد 6 برابر سرامیک بیشتر در صفحات آن - دارای صفحه ای تا 3 برابر بزرگتر
زیبایی چیست؟ شاید این سوال، یکی از سخت‌ترین سوال‌های دنیا باشد. صدای یک کودک زیباست، یک غزل از حافظ زیباست، صدای یک پرنده زیباست، فیلم "The Green Mile زیباست" .این‌ها لیست کوتاهی از چیزهایی است که ما به آن‌ها می‌گوییم زیبا و از شنیدن و دیدن تمام‌شان لذت می‌بریم و حس زیبا بودن را درک می‌کنیم. ظاهر زیبا هم یکی دیگر از چیزهایی است که به هنگام مواجه شدن با آن و یا داشتنش همان حس لذت‌بخش را تجربه خواهیم کرد. اما زیبایی ظاهری می‌تواند در عوامل مختلف از جمله در سبک لباس پوشیدن، مدل کفش، آرایش صورت و حتی آرایش مو خود را نشان دهد و گاها برای ایجاد این زیبایی به غیر از یک انتخاب درست، نیازمند ابزار مناسب هم هستیم. یکی از این ابزارها اتو یا حالت‌دهنده‌ی مو است که به کمک آن موهای خود را زیباتر می‌آراییم.
S9810 دارای صفحات سرامیکی باریک است. ویژگی مثبت استفاده‌ی سرامیک در اتوی مو، در دو عامل عایق الکتریسیته بودن و مقاومت داشتن در برابر گرما خلاصه می‌شود. هر چه میزان انتقال الکتریسیته کاهش یابد، خطر استفاده از اتوی مو نیز پایین می‌آید. همچنین سرامیک به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، دیرتر فرسوده می‌شود و در نتیجه عمر بالاتری دارد. همچنین باریک بودن صفحات استفاده از آن را برای موهای کوتاه آسان می‌نماید. S9810 دارای قابلیت تنظیم دما از 130 تا 230 درجه‌ی سانتی‌گراد را دارد. تغییرات دما در LCD تعبیه شده قابل نامیش است. سیستم خاموشی خودکار اتو مو را پس از 60 دقیقه استفاده نکردن خاموش می‌کند. دیگر ویژگی مثبت این ابزار آرایش مو، رسیدن به حداکثر دما در 15 ثانیه است. همچنین دکمه قفل‌کننده‌ی صفحات و قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو، استفاده از S9810 را آسان می‌کند.
با توجه به امکانات ذکر شدهف S9810 یک ابزار آرایش مو برای استفاده‌ی استفاده‌ی حرفه‌ای است.