Samsung 19F4950تلوزیون سامسونگ ال ای دی 19F4950

  • Samsung 19F4950 - تلوزیون سامسونگ ال ای دی 19F4950
  • برند: سامسونگ - Samsung
  • مدل:

    19F4950

اطلاعات کلی:LED - سایز 19 اینچ
مشخصات تصویر:کیفیت تصویر HD
تیونر تلویزیون:DVB-T - تصویر در تصویر
ورودی ها:HDMI USB Component Composite S-Video PC Input
امکانات:- دارای OSD Language - تله تکست - بلوتوث - بازی - دارای امکاناتی دیگر مانند: ConnectShare™ (USB 2.0) Movie OSD Language: 26 European Languages EPG available Teletext (TTXT) available Auto Channel Search available Auto Power Off available Auto Volume Leveler available Caption (Subtitle) available Clock&On / Off Timer available Game Mode available Picture-In-Picture available Sleep Timer available Basic Sports Mode Digital Clean View available Embeded POP available
تلویزیون پلاسما 19 اینچی سامسونگ، تجربه ای معقول که تصویر HD را چنان که باید به نمایش می گذارد و در کنار فیلتر های ابداعی سامسونگ برای تصویر قادر است تصویری شفاف و پویا ایجاد کند.
به جز ایجاد رنگ سیاه که یکی از نقاط قوت تلویزیون های پلاسما است، با استفاده از نمایش سه بعدی فعال(active) امکانات مناسبی را ارائه می دهد و در آن نسبت تصویر 16:9 است.
صدای قدرتمندی دارد و تجربه خوبی از Dolby Digital Plus و Dolby Pulse پدید آورده است؛ هر چند که هدایت صدا از پایین و تلاش برای پوشش دهی به تمام نقاط در مقابل خود نیز در این مسئله بی تاثیر نبوده است.
درگاه های ارتباطی این محصول از تنوع کافی در نوع خود برخوردار است و در آن ورودی های: Component ،Composite ،HDMI ،USB به چشم می خورد.
مصرف برق نیز در این محصول در بیشترین میزان به 192 وات می رسد که به عنوان تلویزیون پلاسما معقول است ولی حالت صرفه جویی در مصرف انرژی معمولا به 84 وات کاهش پیدا خواهد کرد.
امکانات تعبیه شده درون این تلویزیون به جز قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی که در بیشتر صفحات نمایش با قابلیت سه بعدی در دسترس است می توان به منو خوب سامسونگ اشاره کرد و در سایر قابلیت های همیشگی چون تله تکس، ساعت، تنظیم هوشمند صدا و ... چیزی از هم رده های دیگر خود کم ندارد.