Samsung 46H7790 Smart LED TVتلویزیون LED هوشمند سامسونگ مدل 46H7790

  • Samsung 46H7790 Smart LED TV - تلویزیون LED هوشمند سامسونگ مدل 46H7790
  • برند: سامسونگ - Samsung
  • مدل:

    46H7790

  • رنگ : مشکی
اطلاعات کلی:LED - سایز 46 اینچ تخت
مشخصات تصویر:تکنولوژی سه بعدی کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:40W
تیونر تلویزیون:DVB-T - تصویر در تصویر
ورودی ها:HDMI USB Component Composite LAN ورودی تیونر
امکانات:دارای شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) - دارای OSD Language - تله تکست - بازی - دارای امکاناتی دیگر مانند: - دارای تنظیم نقطه ای نور پیشرفته - دارای قابلیت نصب دوربین - دارای کنترل صوتی فارسی - دارای پردازنده چهار هسته ای - دارای قابلیت نمایش دو محتوا در یک تصویر - دارای قابلیت روشن شدن آنی - دارای قابلیت اشتراک گذاری هوشمند
همانند نوآوری، بازآفرینی یکی از اتفاق‌های مورد علاقه سامسونگ است. اگر به خاطر داشته باشید در سال 2010 سامسونگ با تلویزیون‌های هوشمند ES خود و سری 8 نبوغ زیادی به کار برد و امسال به باز تولیدی از همان جنس طراحی در سری 7 خود خاطره خوب محصول هوشمند خود را زنده کرده است.
این تلویزیون Full HD که به وسیله پردازنده ای چهار هسته ای سریع عمل می‌کند قادر است تا تصاویر سه بعدی را به وسیله عینک نمایش دهد. این تلویزیون با و بدون سیم به اینترنت متصل می‌شود و به وسیله چهار ورودی HDMI و سه درگاه USB در کنار ورودی‌های همیشگی کامپوزیت و کامپوننت به همراهی خروجی‌های متداول صدا طیف گسترده ای از درگاه های ارتباطی را در خود جای داده است.
کیفیت تصویر این تلویزیون Full HD است و به همراه عینک‌های Active می‌تواند تا فیلم‌های سه بعدی را نمایش دهد. تصویر خوب این تلویزیون جزو نکات قوت آن به حساب می‌آید و مجموعه متنوعی از درگاه های ارتباطی را نیز به همراه خود دارد که شامل چهار ورودی HDMI، سه درگاه USB، خروجی‌های صدا، ورودی کامپوزیت و کامپوننت تصویر، درگاه LAN و Wi-Fi داخلی است.
این تلویزیون از خانواده تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ است و به وسیله ریموت کنترل هوشمند تازه سامسونگ هدایت می‌شود.