Samsung HT-F5556K Home Theaterسینمای خانگی سامسونگ HT-F5556K

  • Samsung HT-F5556K Home Theater - سینمای خانگی سامسونگ HT-F5556K
  • برند: سامسونگ - Samsung
  • مدل:

    HT-F5556K

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی سام سرویس (نماینده رسمی سامسونگ در ایران)
مشخصات پخش صوت و تصویر:مشخصات درایو نوری: BD-ROM ، BD-R ، DVD (PAL) ، DVD-R ، DVD-RW ، DVD+R ، DVD+RW ، Audio CD
ورودی / خروجی AV:دارای خروجی کامپوزیت تصویر - دارای خروجی HDMI - دارای درگاه USB
مشخصات دیگر:سیستم پخش 5.1 کانال (قابل تبدیل به 7.1) دسترسی به اسمارت هاب اتصال به اینترنت از طریق دانگل صدای دالبی دیجیتال تکنولوژی انحصاری پخش صدای 3 بعدی DTS-Neo Fusion قابلیت اشتراک گذاری فیلم و عکس و موسیقی قابلیت کارائوکه اتصال بلوتوث
زیبایی، بارزترین خصیصه این سینمای خانگی است، حالت کریستالی اسپیکرها و سطح براق پایه‌ها نیز در این امر تأثیر فراوانی دارند. فارغ از زیبایی اسپیکر ها و سطح درخشان ساب ووفر می‌توان طراحی آمپلی‌فایر شیشه مانند با سطح دکمه های تمام لمسی آن را نیز نقطه قوت بزرگی دانست که سامسونگ در چند محصول متفاوت هم رده از آن استفاده کرده و حتی به صورت مجزا با امکاناتی کمی ساده تر ولی با همین شکل مجزا به فروش می‌رساند.
انتخاب بسیار قدرتمندی برای اتاق‌های نشیمن امروزی با توان 1000W که مجموع فعالیت 5 اسپیکر و یک ساب ووفر پسیو است و این مجموعه توان تولید صدای 6 کانال را داراست؛ این تمام ماجرا نیست، شما قادر خواهید بود در این محصول صدای 8 کانال را نیز شبیه سازی کنید! در قلب خود پردازنده ای دو هسته ای دارد و به سهولت از پس پخش صدا و تصویر از حافظه‌هایی که از طریق USB و یا به واسطه دیسک‌های Blu-Ray قصد پخش آن را دارید بر می‌آید. پردازنده دو هسته ای این محصول قادر به پردازش سریع‌تر و طبعا بازدهی بالاتری نسبت به هم رده های تک هسته ای خود است.
از DLNA پشتیبانی می‌کند و مثل بیشتر خانواده سامسونگ به +Anynet مجهز است. این سرویس اختصاصی که توسط سامسونگ ایجاد شده عبارت است از قابلیتی در محصولات سامسونگ که از سال 2007 قرار گرفت و می‌تواند در بین محصولات متفاوت ارتباط برقرار کرده و شما برای کنترل چند وسیله از ریموت کنترل مشترک استفاده کنید.
حجم وسیعی از فرمت های صوتی و تصویری را پخش می‌کند و به جز تصویر که به واسطه Blu-Ray خود نمایی می‌کند برای آن‌ها که صدا را می‌شناسند شاید جالب باشد که از FLAC و LPCM نیز پشتیبانی می‌کند.
قلب تپنده این مجموعه به جز در بر داشتن پردازنده قدرتمند و سایر توانمندی‌های معمولی بسیار خوش ساخت است، هرچند بدنه به شدت خش پذیر است اما حتی در صورت عدم دسترسی به ریموت کنترل نیز مشکلی نخواهید داشت، دکمه‌ها طراحی جالبی دارند و با نوری نقطه ای روشن می‌شوند و در زمان تماشای فیلم این خصیصه بیشتر به زیبایی این مجموعه کمک می‌کند. خصوصا زمانی که بدانید دکمه ها لمسی بوده و در زمان خاموش بودن حس و حالی شبیه تکه ای سنگ بسیار صیقلی را به شما القاء می‌کند.