Sony ICD-BX140 Digital Voice Recorderضبط کننده دیجیتال صدای سونی ICD-BX140

  • Sony ICD-BX140 Digital Voice Recorder - ضبط کننده دیجیتال صدای سونی ICD-BX140
  • برند: سوني - Sony
  • مدل:

    ICD-BX140

  • رنگ : نقره ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی بازرگانی ایران (نماینده رسمی سونی در ایران شرکت ایرانکو)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 38.5x115.2x21.3 میلی متر وزن: 72 گرم
حافظه:نوع حافظه: داخلی ظرفیت: 4 گیگابایت گیگابایت
سایر قابلیت ها:دارای توانایی VOR دارای امکان حذف نویز دارای ورودی میکروفون
سونی از دیر باز دست به تولید محصولاتی زده است که بتواند در دسترس همگان قرار گیرد و کارآمد باشد. یکی از حیطه‌هایی که سونی همیشه در آن حضور پر رنگ داشته است صدا است. وجود یک ضبط صوت دیجیتال کوچک ممکن است نیازی همیشگی نباشد اما بسیار کارآمد است.
ممکن است نیاز به ضبط صدای یک جلسه کاری داشته باشید و یا ممکن است دانشجو باشید و نیاز داشته باشید تا به ضبط صدای یکی از کلاس‌های خود بپردازید، نیازهای زیادی وجود دارد که برای پاسخ به آن شما احتیاج به یک ضبط کننده صدا دارید که وزن کمی داشته باشد و در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
سونیICD-BX140 یکی از این ضبط کننده های صدا است که طراحی دوست داشتنی‌ای دارد و بسیار سبک است؛ به وسیله دو باتری نیم قلمی قادر است تا 28 ساعت به ضبط و یا پخش صدا بپردازد. شما قادرید به وسیله میکروفون داخلی موجود در این وسیله و یا با استفاده از میکروفونی که به آن متصل کرده‌اید به ضبط صدا در دو فرمت MP3 و HVXC بپردازید.
اسپیکر قرار گرفته در این محصول با توان 300 میلی وات به اندازه کافی قدرتمند است تا به پخش صدای ضبط شده بپردازد و یا اگر بخواهید قادر خواهید بود به وسیله هدفون به آنچه که دوست دارید گوش فرا دهید.