Sony STR-K3SW Home Theatre Systemسینمای خانگی سونی STR-K3SW

  • Sony STR-K3SW Home Theatre System - سینمای خانگی سونی STR-K3SW
  • برند: سوني - Sony
  • مدل:

    STR-K3SW

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی بازرگانی ایران (نماینده رسمی سونی در ایران شرکت ایرانکو)
ورودی / خروجی AV:دارای خروجی کامپوزیت تصویر - دارای خروجی HDMI - دارای درگاه USB
مشخصات دیگر:دارای امکان ایجاد زمینه صدای بازی، فیلم و موسیقی دارای امکان کنترل بیس و تریبل دارای ورودی های متنوع صدا دارای دو ورودی کامپوننت دارای سه ورودی HDMI سازگار با PS4
هرچند این روزها روند طراحی کوارتز رویکرد تازه ای است که طراحان سونی بیش از هر راهکار دیگری به آن اهمیت می‌دهند. اما این حس و حال تازه تمام ماجرا نیست، در حالی که این رویکرد مسیر پیشرفت را طی می کند المان های دیگری که در این جنس طراحی نقش موثری داشته اند هر یک به عنوان شیوه ای منحصر به فرد در هر چه بهتر شدن محصولات سونی تاثیر ویژه ای دارند یکی از این المان ها طراحی افکت های نوری مختلفی است که استفاده از آن به هر چه جذاب تر شدن تجربه کاربری کمک می کند، اتفاقی که در این سینمای خانگی قدرتمند نیز به چشم می آید که از آن می توان به عنوان یکی از انتخاب‌های قدرتمند بازار یاد کرد. تلفیق قدرت و زیبایی با جلوه ای از اسپیکر های متنوع که شما را قادر می‌کند نگران قرار دادن پایه ها نباشید و در محیط‌های متنوعی توان استفاده از این مجموعه را داشته باشید.
این مجموعه قادر به ایجاد صدای 5.2 کانال است که توسط 5 اسپیکر تولید می‌شود. جالب است بدانید که سونی با قرار دادن دو ساب ووفر درون دو اسپیکر دست به ابتکاری زده است که برای طرفداران سونی زیاد تازه نیست. مجموعا 1200 وات توان تولیدی این مجموعه است که در بین سینماهای خانگی شمار محصولاتی چنین قدرتمند بسیار کم است.
این سینمای خانگی که یکی از محصولات نیمه حرفه ای سونی به شمار می رود توانایی پخش دیسک های نوری را ندارد و در عوض سه ورودی HDMI و دو ورودی کامپوننت را برای شما در نظر گرفته است. همچنین اگر بخواهید می توانید با استفاده از رادیو در دو موج FM و AM هر از گاهی با گوش دادن به یک برنامه تازه سرگرم شوید. در این مجموعه شما طیف گسترده ای از فرمت های صوتی را به سادگی می توانید از طریق اتصال هارد دیسک و یا حافظه فلش به درگاه USB به تماشا بنشینید؛ در کنار این امکانات سونی به وسیله BRAVIA Sync شما را قادر می‌سازد تا برای استفاده از محصولات مختلف در کنار هم مجبور نباشید از چند ریموت کنترل مختلف استفاده کنید. هرچند که این ویژگی محدود به محصولات تولید شده توسط سونی می شود اما در نوع خود حذف چند ریموت کنترل و استفاده از یک ریموت کنترل واحد نکته مهمی است.