X.Vision LE-XK4060 LED TVتلویزیون LED ایکس ویژن مدل LE-XK4060

  • X.Vision LE-XK4060 LED TV - تلویزیون LED ایکس ویژن مدل LE-XK4060
  • برند: ايکس ويژن - X.Vision
  • مدل:

    LE-XK4060

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی مادیران
اطلاعات کلی:LED - سایز 40 اینچ تخت
مشخصات تصویر:کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:8W+8W
تیونر تلویزیون:DVB-T
ورودی ها:HDMI USB Component Composite PC Input CI-Slot
امکانات:- دارای OSD Language - دارای امکاناتی دیگر مانند: دارای قابلیت PVR دارای قابلیت ماشین زمان دارای راهنمای الکترونیکی برنامه ها دارای مگا کنتراست دارای قابلیت MHL
این روزها شاهد محصولاتی تازه از تولید کنندگان مختلف تلویزیون در سراسر دنیا هستیم و در این میان ایکس ویژن نیز دست به عرضه نمونه های تازه تولیدی خود نموده است، LE-XK4060 یکی از این محصولات است که به تازگی عرضه شده است و یکی از محصولات خوش ساخت ایکس ویژن است که به دلیل پایه استثنایی خود به بسیار زیبا به نظر می رسد؛ مجهز به پنل LED با درجه کیفی A+ است و در زاویه دید وسیع خود قادر است تا متضمن کیفیت تصویر خوبی به وسیله مگاکنتراست باشد. قابلیت پخش تصویر، فیلم و موسیقی را از روی حافظه USB دارا است و فرمت های متعددی را من جمله MKV پشتیبانی می نماید. توان پخش این حجم فرمت در تلویزیونی Full HD کمتر اتفاق می افتاد.
به وسیله DVB-T به کار گرفته شده توسط ایکس ویژن قادر است تا به دریافت و پخش شبکه های دیجیتال بپردازید و برای مواقعی که می خواهید می توانید به وسیله ماشین زمان و یا قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی حتی در حالت آماده به کار به بازپخش برنامه های مورد علاقه خود بپردازید.