X.Vision XC4240 LED TVتلویزیون LED ایکس ویژن مدل XC4240

  • X.Vision XC4240 LED TV - تلویزیون LED ایکس ویژن مدل XC4240
  • برند: ايکس ويژن - X.Vision
  • مدل:

    XC4240

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی مادیران
اطلاعات کلی:LED - سایز 42 اینچ
مشخصات تصویر:کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:10W + 10W
تیونر تلویزیون:DVB-T
ورودی ها:HDMI USB Component Composite PC Input
امکانات:- تله تکست - دارای امکاناتی دیگر مانند: دارای قابلیت PVR دارای قابلیت ماشین زمان دارای راهنمای الکترونیکی برنامه ها دارای مگا کنتراست
با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه تصویر این روزها شاهد محصولاتی تازه، در میان تولید کنندگان مختلف هستیم تلویزیون هایی با امکانات متنوع و قابلیت نمایش تصاویری به مراتب بهتر از گذشته، اما این تمام ماجرا نیست، تمایل افراد به انتخاب و استفاده از صفحات بزرگ‌تر رو به رشد است. از این رو در میان محصولات متنوع تولید کنندگان مختلف می‌توانید محصولاتی را بیابید که با امکانات میان رده های عادی دست به تولید تلویزیون‌هایی زده‌اند که از نظر ابعاد نسبت به گذشته بزرگ‌تر شده‌اند.
در این میان ایکس ویژن نیز شروع به عرضه نمونه های تازه تولیدی خود کرده است، طیف تازه محصولات ایکس ویژن شامل برخی تلویزیون‌های میان رده شده است که در میان آن‌ها می‌توان انتظار صفحات بزرگ و امکاناتی اولیه را داشت.XC4240 یکی از این محصولات است که به تازگی عرضه شده و یکی از محصولات خوش ساخت ایکس ویژن محسوب می‌شود؛ مجهز به پنل LED با درجه کیفی +A بوده و در زاویه دید وسیع خود قادر است تا متضمن کیفیت تصویر خوبی به وسیله مگا کنتراست ابداعی توسط خود باشد. قابلیت پخش تصویر، فیلم و موسیقی از روی حافظه USB را دارا است و فرمت های متعددی را من جمله MKV پشتیبانی می‌نماید. توان پخش این طیف گسترده از فرمت ها در تلویزیونی Full HD کمتر اتفاق می‌افتاد.
به وسیله DVB-T به کار گرفته شده توسط ایکس ویژن قادر خواهید بود تا به دریافت و پخش شبکه های دیجیتال بپردازید و برای مواقعی که می‌خواهید می‌توانید به وسیله ماشین زمان و یا قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی حتی در حالت آماده به کار به بازپخش برنامه های مورد علاقه خود بپردازید.