iHealth AM3 Pedrometerگام شمار آی هلث AM3

  • iHealth AM3 Pedrometer - گام شمار آی هلث AM3
  • برند: آي هلث - iHealth
  • مدل:

    AM3

  • رنگ : مشکی، آبی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی تعویض 1 ساله حسان طب ابزار
مشخصات فیزیکی:- وزن: 200 گرم
مشخصات فنی:- دارای پورت USB - قابلیت خاموشی خودکار - قابلیت مقاومت در برابر آب - مشخصات باتری: شارژ با USB - سایر امکانات: - محاسبه کالری سوخته شده با توجه به قد، وزن، سن و جنسیت - قابلیت ذخیره اطلاعات برای 15 روز بدون احتیاج به Sync کردن - قابلیت استفاده به مدت 1 هفته پس از هربار شارژ - دارای بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعات غذایی - دارای جامع ترین بانک اطلاعات فعالیت های ورزشی - تنظیم کردن هدف برای کم کردن وزن در بازه زمانی مشخص - قابلیت منحصر بفرد کنترل خواب، زمان خواب، عمق خواب و ... - دارای کلید Tap Touch برای تغییر صفحه ی روی مانیتور - قابلیت مدیریت برای ثابت نگه داشتن وزن - قابلیت تنظیم زنگ هشدار
گام شمار AM3 از شرکت آی هلث مچ بندی بی‌سیم به منظور تناسب اندام و پیگیری روند خواب و ثبت اطلاعات طراحی شده است. این دستگاه قابلیت شمارش گام‌ها، مسافت طی شده و کالری سوخته شده را داشته و ساعت و کیفیت خواب را کنترل می‌کند.
AM3 به کمک بلوتوث و از طریق اپل یکی شن MyVitals اطلاعات را به گوشی‌ها و تبلت هایی با نرم افزار اندروید و IOS انتقال می‌دهد. این عمل باعث می‌شود که فرد به آسانی امکان دسترسی به اطلاعات ذخیره شده از قبل را داشته باشد و در صورت تمایل این اطلاعات را با دوستان، خانواده و پزشک خود به اشتراک بگذارد.
طراحی این گام شمار به شکلی است که هم به صورت مچی و هم به صورت گیره‌ی کمری قابل استفاده است. ضد آب و ضد عرق بودن این نمونه نیز از جمله محسناتی است که می‌توان به آن اشاره کرد.