iHealth BG5 Blood Glucose Meterتست قندخون آی هلث BG5

  • iHealth BG5 Blood Glucose Meter - تست قندخون آی هلث BG5
  • برند: آي هلث - iHealth
  • مدل:

    BG5

  • رنگ : سفید
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی تعویض 1 ساله حسان طب ابزار
مشخصات:مناسب کاربری خانگی - قابلیت خاموشی خودکار - قابلیت خون گیری از سایر نقاط بدن - قابلیت اتصال به کامپیوتر - قابل استفاده با آداپتور برق - دارای نمایشگر تعویض باتری - قابلیت اتصال به محصولات اندروید و iOS - ذخیره سازی اطلاعات و ثبت روند تغییرات در برنامه با امکان گرفتن میانگین های 90،30،14،7 روزه - امکان ثبت توضیحات و درج غذای خورده شده و یا داروی مصرف شده - قابلیت ثبت 500 اندازه گیری به صورت Offline - مدیریت نوارهای مصرف شده از طریق QR‐code و چک کردن تاریخ انقضای آن - امکان ثبت نتایج بر روی دستگاه
تست قندخون در دنیای فعلی که شیوع دیابت بسیار سریع بوده جزو دغدغه های هر روزه‌ی بیماران مبتلا به این بیماری است.
هرچند که این بیماران تحت نظارت دقیق پزشک معالج خود هستند اما وجود اطلاعاتی از روند هرروزه‌ی میزان قندخون نیز می‌تواند کنترل بهتری را چه برای بیمار و چه برای پزشک به همراه داشته باشد.
آی هلث BG5 دستگاهی است با طراحی زیبا و امکاناتی جدید که پس از انجام تست علاوه بر نمایش آن بر روی دستگاه امکان ذخیره و نمایش اطلاعات در گوشی‌ها و محصولاتی با سیستم عامل اندروید و IOS را نیز دارد. با این روش امکان مشاهده‌ی روند تغییرات به راحتی صورت گرفته و 500 نتیجه‌ی آخر برای مصرف کننده ثبت می‌شود.
می‌توانید این نتایج را با استفاده از اپلیکیشن رایگان MyVitals که در گوشی و یا تبلت نصب کرده‌اید با دوستان و یا پزشک به اشتراک بگذارید.