status تصویری، گزینه جدید واتس اپ

status تصویری، گزینه جدید واتس اپ
برنامه پیام‌رسان واتس‌اپ به تازگی گزینه جدید status تصویری را برای کاربران خود اضافه کرده است. برای اطلاع از چگونگی استفاده از این گزینه با نقدستان همراه شوید.
  • جدیدترین بازی ها
برنامه پیام‌رسان end to end واتس‌اپ که یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه‌ها از این دست در جهان است، پیش از این گزینه status نوشتاری داشت اما در اقدامی گزینه status تصویری را به کاربردهای خود اضافه کرده است. این status که در واقع مانند استوری اینستاگرام هست ( برنامه واتس‌اپ و اینستاگرام هر دو متعلق به فیسبوک هستند ) کاربردی مانند استوری‌های اینستاگرام دارد یعنی می‌توان مسایل روز یا اتفاق‌های که برای شما می‌افتد را با لیست تماس‌های خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این گزینه، واتس‌اپ خود را که باز می‌کنید، مانند شکل زیر گزینه دایره‌ای شکلی در بالای صفحه سمت راست مشاهده می‌کنید، با لمس آن می‌توانید به صورت زنده عکسی بگیرید و یا از عکس‌های خود در لایبرری گوشی‌تان استفاده کنید، عکس که انتخاب شد، در صورت تمایل شرحی برای آن بنویسید و بعد فلش آبی رنگ را لمس کنید، با گزینه‌های بالای عکس می‌توانید عکس را بچرخانید یا شکلکی برای آن انتخاب کنید و یا نوشته‌ای روی آن تایپ کنید و با انتخاب گزینه مداد با خط خود روی آن مطلبی نوشته و به رنگ دلخواه خود در بیاورید. با هر بار لمس گزینه دایره‌ای شکل بالای صفحه می‌توانید چندین status به مدت 24 ساعت برای واتس‌اپ خود بگذارید تا بعد این مدت به طور خودکار پاک شوند.
با لمس گزینه دایره‌ای شکل، با انتخاب مربع پایین صفحه سمت چپ می‌توانید فایل GIF برای status خود برگزینید و یا با نگه داشتن انگشت خود روی دایره وسط صفحه می‌توانید ویدیویی ضبط کرده و به اشتراک بگذارید.

به یاد داشته باشید با گزینه privacy در بالای صفحه سمت چپ می‌توانید حریم خصوصی برای خود انتخاب کنید، بدین ترتیب که با انتخاب my contacts همه افرادی که در لیست تماس‌های شما هستند قادر به دیدن status شما خواهند بود اما با انتخاب my contacts except… می‌توانید افراد محدودتری را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه سوم یعنی only share with می‌توانید تنها جمع کوچکی از دوستان خود را مجاز به دیدن این status کنید. 

در واقع حریم خصوصی این statusها از استوری‌های اینستاگرام بسیار بهتر است.

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر